Čestitka načelnika Zukanovića OŠ “Ključ” na osvojenom 1. mjestu u kantonu

posted in: Arhiva | 0

iskrene čestitke

Povodom završne kantonalne smotre znanja i stvaralaštva koja je održana u Bužimu, a gdje su učenici OŠ “Ključ” sa svojim nastavnicima osvojili PRVO MJESTO na kantonu, ovim putem upućujem iskrene čestitke učenicima OŠ “Ključ” na promovisanju svoje škole, ali i općine Ključ, a posebne čestitke upućujem  nastavnicima škole koji su nesebično dali svoj doprinos, svoje slobodno vrijeme, ambicije i želje da upravo oni ove godine budu najbolji na Unsko-sanskom kantonu. Ključ se ne treba bojati za svoju budućnost pored ovakvih talenata koji su svojom tačkom “Čuvam te u srcu BiH” još jedanput pokazali ljubav prema svojoj domovini.

ISKRENE ČESTITKE!

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.