OBAVIJEST

posted in: Arhiva | 0

Obavijest

Na osnovu Zakona o poljoprivrednom zemljištu („Službene novine Federacije Bosne i Hercegovine“, broj 52/09) Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Unsko-sanskog kantona nakon donošenja Programa korištenja pašnjaka u državnom vlasništvu za 2018.godinu za područje Unsko-sanskog kantona, raspisalo i objavilo je Javni poziv za iskaz interesa za korištenje pašnjaka u državnom vlasništvu na području Unsko-sanskog kantona.

Navedeni Javni poziv je objavljen u Unsko-sanskim novinama „KRAJINA“ u petak, 13.aprila 2018.godine. Javni poziv se nalazi na oglasnim pločama općine Ključ i oglasnim pločama Mjesnih zajednica.

Javni poziv možete preuzeti na sljedećem linku:

Javni poziv_pašnjaci_2018

Ključ, 23.04.2018.godine      Služba za razvoj, privredu  i zajedničke poslove