Emitovana novembarska „Emisija za dijasporu“

posted in: Arhiva | 0

JP „Radio Ključ“ d.o.o. Ključ je u utorak, 5. novembra 2019. godine, emitovalo novembarsku Emisiju za dijasporu.

Gost ove emisije je bio Adem Crnalić, predsjednik Udruženja obrtnika Ključ, sa sjedištem u Ključu.

Ovo udruženje je osnovano još u maju 2011. godine, a broji 139 članova.

Osnovni ciljevi Udruženja obrtnika Ključ su njegovanje duha zajednice i poslovne  časti, uspostavljanje dobrih odnosa između obrtnika, odnosno vlasnika poduzetničkih djelatnosti, savjetovanje članova u vezi  rada, saradnja sa lokalnom zajednicom u smislu predlaganja pozitivnih mjera za poticaj i razvoj obrtništva te sugerisanje donošenja propisa na nivou lokalne zajednice za stvaranje pozitivnijeg poslovanja i poslovnog ambijenta za obrtnike.

Emisija je emitovana u 13:00 h, reemitovana isti dan u 19:00 h, objavljena na web stranici www.media-kljuc.ba, a biće reemitovana i u subotu  u 12 h.