Posjeta Šehidskom mezarju povodom Dana državnosti BiH

posted in: Arhiva | 0

Polaganjem cvijeća na šehidskom mezarju u Ključu, spomen obilježju na Trgu Alije Izetbegovića, na mezarju generala Mehmeda Alagića u Fajtovcima počelo je zvanično obilježavanje Dana državnosti Bosne i Hercegovine u organizaciji općine Ključ.

Delegacija Općine Ključ zajedno sa delegacijama udruženja proisteklih iz posljednjeg rata je položila cvijeće i odala počast našim najvećim sinovima, našim Šehidima.Prisutnima na Šehidskom mezarju  su se obratili Amir Hadžić u ime općine Ključ, Mensur efendija Štulanović, Salko Karajlić, ratni komadant i učenica Sara Huzejrović koja je pročitala najbolji literarni rad na temu „Na krilima slobode“.

Nastavak obilježavanja Dana državnosti BiH je 25. novembra u 18,30 sati sala Općinskog vijeća, gdje će se održati Svečana akademija.