Općina Ključ realizovala dio aktivnosti iz projekta „Zajednička turistička ponuda susjednih međuentitetskih opština/općina Ribnika i Ključa“

posted in: Arhiva | 0

U okviru implementacije projekta „Zajednička turistička ponuda susjednih međuentitetskih opština/općina Ribnika i Ključa“ koji se realizuje uz podršku Vijeća Evrope za projekte međuopštinske/međuopćinske saradnje opština/općina podijeljenih entitetskom linijom u Bosni i Hercegovini koji čine dio Programa izgradnje mjera povjerenja (CBM) u cilju procesa pomirenja između susjednih opština/općina koje se nalaze na obje strane entitetske linije, realizovane su aktivnosti čišćenja i uređenje lokaliteta “Zmajevac”, rekonstrukcija postojećeg šadrvana i izrada i montaža novog šadrvana na lokalitetu “Zmajevac”.

Radove su izvele firme doo „STAN – INŽINJERING“ Ključ i doo „ČAJA DRVOSTIL“ Ključ, uz nadzor Tima za saradnju koji koordinira realizaciju projekta.