J A V N I P O Z I V za podnošenje prijava za program pomoći održivog povratka „Podrška zapošljavanju/samozapošljavanju povratnika u poljoprivredi u periodu 2022- 2023.godina“ za područje entiteta Federacija Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva, Javni pozivi | 0

Predmet javnog poziva Izbor korisnika za dodjelu poljoprivrednih mašina, mehanizacije, plastenika i građevinskog materijala u cilju podrške zapošljavanju/samozapošljavanju povratnika u poljoprivredi na prostoru entiteta Federacija Bosne i Hercegovine, za sljedeće namjene/programe:

1) Dodjela poljoprivrednih mašina, mehanizacije i priključaka;

2) Dodjela plastenika;

3) Dodjela građevinskog materijala za obnovu i izgradnju gospodarskih objekata u poljoprivrednoj djelatnosti;

Kompletan tekst Javnog poziva pogledajte u dokumentu Javni poziv ispod ovog teksta: