Potpisana dva Ugovora za izvođenje radova u Rudenicama i Donjim Biljanima

Danas je u Općini Ključ izvršeno potpisivanje dva Ugovora o izvođenju radova između Općine Ključ i firme DOO “Mukić – Komerc” Jajce. Ugovore je u ime Općine Ključ potpisano načelnik Nedžad Zukanović.

Prvi Ugovor se odnosi na izgradnju potisnog vodovodnog sistema Rudenice-Velečevo čija ukupna vrijednost iznosi 173.055,65 KM bez PDV-a, odnosnos 202.475,11 KM sa PDV-om.

Drugi Ugovor se odnosi na izgradnju gravitaciono-potisnog vodovodnog sistema Trebunj-Donji Biljani čija ukupna vrijednost iznosi 75.362,80 KM bez PDV-a, odnosno 88.174,47 KM.

Načelnik Zukanović je istakao da će se implementacijom ovih projekata unaprijediti kvalitet života građana koji žive u ovim naseljenim mjestima, a koji su se suočavali s problemima pitke vode.