Trke/šetnje za ozdravljenje „Race For The Cure“ 

posted in: Nekategorisano | 0

Jutros su naše najhrabrije žene, majke, heroine Ključa krenule put Sarajeva na tradicionalnu trku/šetnju za liječenje “Race for the cure”. Ovom događaju u Sarajevu svake godine prisustvuju i naše ključke heroine koje se bore ili su se izborile s nemilom bolešću. Kao i svaki put do sada naš rad i našu borbu podržao je Općinski načelnik gospodin Nedžad Zukanović. Naša mala grupa žena ovim putem želi da se od sveg srca zahvali našem načelniku Nedžadu Zukanoviću koji svaki naš odlazak u Sarajevo pomaže i koji nas na poseban i osjećajan način podržava. Tako je bilo i jutros emotivno i sjetno… , kazala nam je Sabiha Dervišević.

Ovim putem želim da se u ime svih učesnica zahvalimo načelniku Zukanoviću sa željom da mu dragi Bog podari dug i zdrav život, završila je riječima Dervišević.

Mi samo ovim putem možemo poželjeti sreću i uspjeh našim heroinama u Sarajevu.