Obilježena 90 godišnjica NK” Ključ”

posted in: Arhiva | 0

Veliki spektal i rođendan jednog od najstarijih nogometnih klubova u BiH u subotu su uveličali brojne nogometne zvijezde revijalnim utakmicama sa legendama ključkog nogometa, sadašnjim igračima i budućim nadama NK Ključa.

Spektakl su otvorili veterani NK Ključ utakmicom protiv BH Zvijezdi a potom su svoju utakmicu odigrali pioniri reprezentacije USK-a i NK Ključa. Glavna utakmica bila je između reprezentacije dijaspore BiH, po jedno poluvrijeme sa reprezentativcima USK-a i slavljenikom NK Ključem. Za reprezentaciju dijaspore između ostalih nastupili su Senbijad Inbričić i Vlatko Glavaš prvi kapiten BH reprezentacije. Nakon revijalnog fudbalskog programa slavlje je nastavljeno u diskoteci Colloseum. Od strane Nogometnog saveza USK-a NK Ključu dodijeljena je Zlatna plaketa za 90 godina rada i postojanja ovom uzornom kolektivu. Plaketu je u ime NK Ključ primio predsjednik kluba Armin Vučkić. Također, gospodin Vučkić je ispred NK Ključa uručio plaketu NS USK-a.

Prilog: media-kljuc.ba