Osvjetljene raskrsnice u MZ Velagići

posted in: Arhiva | 0

U martu mjesecu urađena je rasvjeta na dvije raskrsnice u MZ Velagići. Općina Ključ je zajedno sa mjesnom zajednicom Velagići, odnosno mještanima ove mjesne zajednice uradila rasvjetu na raskrnici Pudin Han-Sanski Most kao i naselju Točina gdje je razvedena ulična rasvjeta i postavljeno petnaest sijalica. Općina Ključ finansirala je i postavljanje rasvjete na raskrsnici Velagići-Sanica kod šehidskog mezarja kao i dijela industrijske zone na Velagićima. Zahvaljujući angažmanu općinskog načelnika po prvi put osvijetljene su pomenute raskrsnice, koje su svo vrijeme do sada bile slabo pregledne i predstavljale crne rupe za učesnike u saobraćaju u noćnom periodu.

Postavljanje rasvjete na ovim raskrsnicama doprinijelo je bezbjednijem i sigurnijem odvijanja saobraćaja.

Prilog: Radio Ključ