Održana 3. po redu Biznis kafa

posted in: Arhiva | 0

Proteklog petka u restoranu „Ključ“ održana je treća po redu „Biznis kafa“, odnosno, zajednički sastanak predstavnika lokalne vlasti sa domaćim poduzetnicima. Posljednjoj u nizu „Biznis kafi“ učestvovali su, pored predstavnika organa uprave, domaći ugostitelji, trgovci i obrtnici. Uvodnim riječima skup je otvorio iz uloge domaćina Amir Hadžić, savjetnik načelnika a potom s se prisutnima obratili i predsjedavajući vijeća Adem Crnalić, šef Službe za financije, privredu i budžet Šukrija Botonjić kao i Jasim Hadžić šef ključkog Biroa rada. 

Tokom sastanka, ključkim podzetnicima predstavljen je, između ostalog, Nacrt Odluke o izmjenama i dopunama odlukeo  radnom vremenu ugostiteljskih objekata i trgovina, koji je rađen u konsultacijama sa Općim udruženjem obrtnika općine Ključ. Svrha „Biznis kafe“ odnosno, zajedničkog druženja, koju je pokrenuo organ uprave, odnosno, savjet načelnika, kako je zamišljeno, ima za cilj međusobno povezivanje i jačanje razmjenu iskustava i ideja ključkih privatnih poduzetnika.

Prilog: Radi Ključ