Javni poziv za dostavljanje mišljenja, primjedbi, komentarea i sugestija na nacrte regulacionih planova

posted in: Arhiva | 0

 U cilju provođenja zaključaka i odluke Općinskog vijeća općine ključ broj; 05-02-1992, 1993,1994 i 1995 /15  od   07.09.2015 godine, pozivamo vas  da pojedinačno, grupno ili  kao  članovi  udruženja građana  ili  u svojstvu investitora  ostvarite  javni uvid, date svoje primjedbe, komentare, mišljenja i sugestije na  prostorno planske detaljne  dokumente općine Ključ odnosno nacrte regulacionih planova; Drvne industrije „Ključ“ u Ključu  i „Novog  gradskog groblja“ u Ključu te nacrte urbanističkih projekata „Stambeno poslovnog bloka 1“ u ulici Branilaca i Hanlovske ulice i Stambeno poslovnog bloka 2“ u ulici Branilaca BiH u Ključu.

 
Uvid u navedene detaljne prostorno planske dokumente možete ostvariti  u prostoriji  odjeljenja urbanizma u prizemlju zgrade općine ključ, kancelarija broj; 6 svakim radnim danom u vremenu od 08-15 časova u narednih 30 dana gdje pismenim putem ili upisom u knjigu primjedaba možete dati svoje komentare, prijedloge i sugestije na svaku pojedinačni planski dokument. 
 
Ujedno, ovim putem obavještavamo sve građane da će se centralna javna rasprava  o navedenim planskim dokumentima održati 18. septembra 2015 godine sa početkom u 11 časova u sali Općinskog vijeća općine Ključ te molimo građane, privredna društva  i potencijalne investitore da se odazovu u što većem broju. 
 
Ključ , septembra 2015                                                                                                                                  
 
Služba za prostorno uređenje,
stambeno komunalne i imovinsko pravne poslove