Nacrt Odluke o određivanju i obilježavanju ulica,ustanova i trgova

posted in: Arhiva | 0

Obavještajaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave na Nacrt Odluke o određivanju i obilježavanju naziva ulica, ustanova  i  trgova  i označavanja zgrada brojevima na području općine Ključ. Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti i u pisanoj formi Komisiji za prostorno uređenje Općinskog vijeća općine Ključ, Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove,  najkasnije do 22.09.2015.godine, i mail adresu: sl.prostorno@gmail.com a Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 22.09.2015.godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ. 

 
Nacrt  Odluka može se pogledati  na Oglasnoj ploči općine Ključ, ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama,  i u prostorijama svih  mjesnih  zajednica Općine  Ključ i OVDJE.