Ključ u utorak , 15. septembra slavi 20 godina slobode

posted in: Arhiva | 0

U povodu obilježavanja jubilarne 20-te godišnjice oslobođenja općine Ključ, Općina Ključ u suradnji sa JU“Centar za kulturu i obrazovanje“, boračkim udruženjima i Medžlisom Islamske zajednice Ključ u narednim danima organizuje niz prigodnih sadržaja. Centralni događaj manifestacije je kulturno-zabavni program „ 20 godina slobode “  koji će biti priređen 15. septembra u  19,00  na Trg Alije Izetbegovića .

Tu noć ključani će imati priliku da čuju obraćanje istaknutih komadanata Armije R BiH generala Atifa Dudakovića, generala Sakiba Forića , Amira Avdića, te da uživaju u  bogatom kulturno-zabavnom programu u kojem će nastupiti Kenan Mačković, Azrudin Bahtijaragić Azro, Elvin Bajrić, Muharem Draganović, KUD“Stari grad“ , KUD“Naša mladost“, UM“ Krasuljak“, Kulturno-sportsko društvo „Ćiro“ D.Sanica
Za sve građane našeg grada biti će poslužena i svečana torta u povodu 20 godina slobode duga 20 metara,  a po završetku kulturno-zabavnog programa biti će  priređen i vatromet.