Obilježavanje Dana 510. oslobodilačke slavne brdske brigade

posted in: Arhiva | 0

510. oslobodilačka slavna brdska brigada formirana je ratne 1993. godine, u okupiranom području Bihaćkog okruga na čelu sa ratnim komandantom Amirom Avdićem. Ove godine obilježava se dvadesetdruga godišnjica, a domaćin manifestacije je općina Ključ. Tim povodom danas su članovi Organizacionog odbora održali sastanak sa Općinskim načelnikom. 

 

 

Na sastanku je bilo govora oko organizacije ove manifestacije, gdje je načelnik Nedžad Zukanović, prof. dao punu tehničku i finansijsku podršku ovoj svečanosti. Centralna svečanost će se održati  u subotu 24.10.2015. godine. U sklopu manifestacije predviđeno je okupljanje i postrojavanje brigade, svečana akademija i kulturno zabavni program. Mole se svi građani da svojim prisustvom uveličaju ovaj događaj.