Čestitka povodom Nove hidžretske 1437. godine

posted in: Arhiva | 0

Ljudske misli treba da budu bliske jedna drugoj u našem nastojanju da činimo dobro jedni drugima te da jedni druge hrabrimo na putu istine i pravde. Zato je Hidžra kao čin samožrtve za opće dobro označen kao najznačajniji datum u povijest  islama od kojeg, ili prema kojem se mjere drugi događaji.

Svim građanima općine Ključ u zemlji i inostranstvu  iskrene čestitke  povodom nastupajuće nove 1437.godine upućuju upuslenici Jedinstvenog općinskog organa uprave općine Ključ na čelu sa Općinskim načelnikom Nedžadom Zukanovićem 
OPĆINSKI NAČELNIK
Prof. Nedžad Zukanović
 
U povodu Nove 1437. hidžretske godine u ime vijećnika Općinskog vijeća Ključ i u svoje lično ime, svim građanima općine Ključ u zemlji i inostranstvu, želimo puno radosti, lične i porodične sreće. Neka i ova godina još više ojača snagu u nama koja će, uz božiju pomoć, donijeti još bolju budućnost u miru, sreći i blagostanju.
Neka je hairli i berićetna 1437. hidžretska nova godina
PREDSJEDAVAJUĆI OV
Adem Crnalić