OBAVIJEST O EDUKACIJI ZA PROIZVODNJU KRASTAVACA KORNIŠONA

posted in: Arhiva | 0

Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove općine Ključ obavještava poljoprivredne proizvođače sa područja općine Ključ, potpisnike ugovora o kooperantskoj proizvodnji krastavaca kornišona sa firmom „Carl Kuehne“ d.o.o. Kozarska Dubica da će se dana 15.02.2016.godine (ponedjeljak) sa početkom u 1200 sati u Sali Općinskog vijeća općine Ključ održati edukacija na temu : „PROIZVODNJA KRASTAVACA KORNIŠONA“

Molimo sve potpisnike ugovora da usklade svoje obaveze i prisustvuju edukaciji. Za sve dodatne informacije možete se obratiti u Službu za razvoj, privredu i zajedničke poslove kancelarija broj 8, ili na broj telefona 037/661-100 lokal 109.

Ključ, 09.02.2015.godine                                     Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove