SRETAN USKRS!

posted in: Arhiva | 0

POVODOM KATOLIČKOG USKRSA, SVIM SUGRAĐANIMA KATOLIČKE  VJEROISPOVIJESTI,  U IME OPĆINE KLJUČ I U SVOJE LIČNO IME UPUĆUJEM  NAJISKRENIJE ČESTITKE – SRETAN USKRS!

ŽELIM  DA VAM USKRS DONESE SREĆU I NAPREDAK, DA OVAJ VELIKI PAZNIK PROVEDETE U DOBROM ZDRAVLJU I RASPOLOŽENJU U KRUGU SVOJIH NAJBLIŽIH, TE DA RADOST OVOG VELIKOG PRAZNIKA PODIJELITE SA SUSJEDIMA, PRIJATELJIMA I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE.

SRETAN USKRS!

OPĆINSKI NAČELNIK

 Nedžad Zukanović , prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POVODOM KATOLIČKOG USKRSA, SVIM GRAĐANIMA OPĆINE KLJUČ KATOLIČKE VJEROISPOVIJESTI U IME VIJEĆNIKA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KLJUČ I U SVOJE LIČNO IME UPUĆUJEM NAJISKRENIJE ČESTITKE  SA ŽELJOM DA OVAJ VELIKI PRAZNIK PROVEDETE U MIRU, SREĆI I ZADOVOLJSTVU, U KRUGU SVOJIH PORODICA I SVOJIH NAJBLIŽIH.

SRETAN USKRS!

 

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA

ADEM CRNALIĆ s.r.