Obilježen Dan Armije Republike Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva | 0

Povodom Dana Armije, 15. aprila, Organizacija ratnih vojnih invalida i Savez za sport i rekreaciju invalida općine Ključ posjetili su šehidsko mezarje, zajedno sa predstavnicima organa uprave općine Ključ predvođene Općinskim načelnikom prof.  Nedžadom Zukanovićem, delegacijom porodica šehida i poginulih boraca i građanima Ključa, te polaganjem cvijeća i učenjem Fatihe odali počast poginulim pripadnicima Armije Republike Bosne i Hercegovine.

Prisutnima su se kratko obratili Ramadan Krivić, predsjednik Organizacije RVI općine Ključ, te Općinski načelnik prof. Nedžad Zukanović koji je ovom prilikom uputio i čestitku u povodu Dana Armije svim borcima i građanima Ključa. Naši šehidi najzaslužniji su za opstojnost države u koju su utkali i svoje živote za slobodu koju danas imamo. 
Nastavak aktivnosti je na lokaciji gradske plaže Alina luka gdje će se održati 10. Sportske igre ratnih vojnih invalida općine Ključ.