Obavijest za potpisivanje ugovora sa odabranim korisnicima Programa utroška sredstava za subvencije u poduzetništvu

posted in: Arhiva | 0

Obavještavamo aplikante koji su se prijavili s projektom na Program utroška sredstava za subvencije za poticaj razvoja poduzetništva i obrta da će se svečano potpisivanje ugovora sa odabranim korisnicima održati u četvrtak, 2.6.2016. godine u zgradi Općine Ključ sa početkom u 9.00 sati.

Subvencije se odnose na poticaje novoosnovanim subjektima malog poduzetništva "Obrt", Poticaj u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji za udruženja, poticaji poduzetništvu mladih i poticaji poduzetništvu žena.

Na ovaj program se prijavilo ukupno 10 lica od toga 5 mladih 4 žene, jedan novoosnovani obrt i jedno udruženje.

Općinski načelnik Nedžad Zukanović kroz Službu za razvoj, privredu i zajedničke poslove, a u skladu sa ranije usvojenim programom će sa korisnicima koji su se prijavili na ovaj program potpisati Ugovor o pravima i obavezama korisnika po utrošku sredstava.