U MZ Humići održan drugi forum građana

posted in: Arhiva | 0

Jučer. 15.8.2016. godine s početkom u 19.00 sati održan je drugi forum građana mjesne zajednice Humići. Ova vrsta okupljanja građana u vidu foruma održava se u okviru projekta "Jačanje i uloga mjesnih zajednica u BiH" koji finansiraju Vlade Švedske i Švicarske, a provodi ga UNDP. 

Prisutni građani su na ovom forumu iznijeli konkretne projektne prijedloge kojim će aplicirati na Javni poziv za mjesne zajednice kako bi riješili neke od prioriteta svoje mjesne zajednice.  Sljedeći korak u okviru istog  projekta je Trening za izradu pisanja projektnih prijedloga nakon kojeg će educirane osobe iz Humića aplicirati na Javni poziv i tako rješavati prioritete svoje mjesne zajednice. Koristimo ovu priliku da pozovemo sve građane mjesne zajednice Humići da se aktivnije uključe u rad mjesne zajednice i u implementaciju samog projekta.