Let's Do it u Ključu!

posted in: Arhiva | 0

Danas je u Ključu održana akcija Let's do it. Ova akcija održava se svake godine u Bosni i Hercegovini po svim općinama i gradovima, pa tako i u Ključu. Danas su u okviru ove akcije učenici osnovne i srednje škole s područja Ključa očistili okoline oko svojih škola i posadili cvijeće, dok su aktivistkinje Medžlisa islamske zajedncie očistili prostor prema Starom gradu Ključu i posadili cvijeće i ukrasno drveće oko Tekije u Ključu.

Koordinator ovih akcija je Amir Bender koji je zadovoljan odzivom svih aktera u akciji Let's do it što još jednom pokazuje da je Ključ veoma čista sredina koja može poslužiti svima za primjer i samo ličnim zalaganjem i uređivanjem svojih dvorišta i okućnica te zajedničkih zelenih površina unaprijediti kvalitet života svih građana s područja općine Ključ. Do naredne akcije Let's do it pozivamo sve građane, javne institucije i javna preduzeća da i dalje nastave sa urednim održavanjem svojih i zajedničkih općinskih zelenih površina.