Obavijest o Javnoj raspravi o Odluci i izmjeni Odluke o utvrdjivanju radnog vremena

posted in: Arhiva, Javni oglasi | 0

 

OBAVJEŠTENJE

Obavještavaju se vlasnici ugostiteljskih objekata i svi zainteresirani građani da će se u skladu sa Zaključkom Općinskog vijeća općine Ključ 19.06.2018.godine u 11 sati u sali Općinskog vijeća općine Ključ održati JAVNA RASPRAVA o Odluci o izmjeni i dopuni Odluke o utvrđivanju radnog vremena u ugostiteljskoj djelatnosti, djelatnosti obrta i srodnih djelatnosti , trgovinskoj djelatnosti, igara za zabavu i igara na sreću na području općine Ključ.
Odluku možete preuzeti na web stranici općine Ključ www.opcina-kljuc.ba i na istu možete dostaviti i pismene primjedbe, prijedloge i sugestije.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović,prof.

 

 

 

odluka o radnom vremenu izmjena-2018