Općini Ključ 100.000,00 KM od Federalnog ministarstva okoliša i turizma

posted in: Arhiva | 0

U utorak, 24.12.2019. godine, u prostorijama Federalnog ministarstva okoliša i turizma, sa sjedištem u Sarajevu, potpisan je Ugovor o namjenskom prenosu sredstava za sufinansiranje projekta između ministrice dr. Edite Đapo i Općinskog načelnika općine Ključ Nedžada Zukanovića.

Sredstva u iznosu od 100.000,00 KM će se utrošiti namjenski za sufinansiranje projekta „Izgradnja vanjske ograde oko deponije Peći u Ključu“, a realizovaće se u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama Bosne i Hercegovine i Glavnim revidiranim projektom sanacije općinske deponije Peći.

Ovom prilikom se zahvaljujemo Federalnom ministarstvu okoliša i turizma, posebno ministrici Đapo, ne samo na donaciji sredstava odobrenih ovim Ugovorom, već i na dosadašnjoj ukupnoj saradnji i pomoći koju su pružili općini Ključ.