Ponuda za kooperantsku proizvodnja krastavaca kornišona

posted in: Arhiva | 0


Služba za razvoj, privredu i civilnu zaštitu općine Ključ obavještava poljoprivredne proizvođače sa područja općine Ključ da firma Carl Kuehne nudi kooperantsku proizvodnju krastavaca kornišona u 2021.godini.

Nudi se repromatijal za proizvodnju na površini od 0,05 ha i 0,1 ha.

Otplata duga za repromaterijal vršiće se isključivo putem sirovine/proizvedenih krastavaca.

Dana 24.02.2021.godine (srijeda) u 1200 sati u sali Općinskog vijeća općine Ključ predstavnici općine Ključ i firme Carl Kuehne organizuju sastanak i edukaciju za sve zainteresovane poljoprivredne proizvođače za proizvodnju u 2021.godini.

Nakon edukacije izvršiće se i potpisivanje ugovora.

Molimo sve zainteresovane da usklade svoje obaveze i neizozostavno prisustvuju sastanku i edukaciji.

Ključ, 17.02.2021.godine                 Služba za razvoj, privredu  i civilnu zaštitu