Potpisan Ugovor za projekt “Izgradnja i rekonstrukcija vodovodnih sistema”

posted in: Arhiva | 0

Danas je u zgradi Općine potpisan Ugovor za projekt “Izgradnja i rekonstrukcija vodovodnih sistema”. Ugovor su potpisali načelnik Općine Ključ, gospodin Nedžad Zukanović i Ministar ministarstva Poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva USK-a, gospodin Sulejman Kulenović.

Vrijednost ovog projekta iznosi 69.000,00 KM. Bitno je napomenuti da su se putem ovog ministarstva u posljednje tri godine implementirali projekti u ukupnoj vrijednosti od cca. 245.000,00 KM.

Načelnik Zukanović nije krio svoje zadovoljstvo do sada implementiranim projektima podržanim od strane ovog ministarstva te se zahvalio Ministru Kulenoviću na potpori općini Ključ u implementaciji projekata koji se tiču prvenstveno održavanjem vodovodnih sistema i rekonstrukcije istih ili izgradnje novih.

Općina Ključ je veoma mala općina te svaki implementiran projekt ove vrste je od izuzetnog značaja za razvoj lokalne zajednice.