Čestitka povodom Svjetskog dana mladih!

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

Svjetski-dan-mladih

Povodom Svjetskog dana mladih 12. avgust, ovim putem upućujem iskrene čestitke svim mladim ljudima širom svijeta, a posebno mladim ljudima, aktivistima i volonterima iz našeg Ključa i Bosne i Hercegovine.

Svjesni smo činjenice da su mladi budućnost svijeta, da ste VI novi svjetski lideri, akademici, doktori nauka, mašinci, bravari, inžinjeri, stolari, mladi koji biraju svoje zanimanje i koji će svoj život tome posvetiti, ali teška i porazna činjenica je da mi političari se dičimo mladima, a tako malo im pružamo. Iskreno se nadam da ćemo promijeniti zajedno svoju svijest i napredno voditi ovu jedinu nam domovinu do prosperiteta i stabilnosti.

Sretan VAM 12. avgust Svjetski dan mladih!

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović