OBAVIJEST

posted in: Arhiva | 0

Obavještavamo poljoprivredne proizvođače sa područja općine Ključ da Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Unsko-sanskog kantona u saradnji sa općinom Ključ dana 07.02.2020.godine (petak) sa početkom u 1000 sati u sali Općinskog vijeća općine Ključ, organizuje

Javnu raspravu o prijedlozima i sugestijama za izradu Odluke i Uputstva za ostvarivanje kantonalnih novčanih podrški u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji za 2020. godinu“.

Imajući u vidu značaj Javne rasprave, molimo sve zainteresovane poljoprivrednike, predstavnike poljoprivrednih udruženja i sva pravna lica/obrte  kojima je osnovna djelatnost poljoprivredna proizvodnja da usklade svoje obaveze i neizostavno prisustvuju Javnoj raspravi..

Ključ, 03.02.2020.godine                 Služba za razvoj, privredu i civilnu zaštitu