EMITOVANA “EMISIJA ZA DIJASPORU”

posted in: Arhiva | 0

Gosti emisije su bili Općinski načelnik Nedžad Zukanović i doktor Behzad Hadžić, direktor Doma zdravlja Ključ.

Tema emisije je novonastala situacija izazvana novim korona virusom.

Koje se sve mjere poduzimaju na području općine Ključ u cilju spriječavanja širenja korona virusa, koje  službe su posebno angažovane, apel građanima da poštuju naredbe nadležnih institucija-informacije su o kojima više možete saznati od našeg gosta, Načelnika općine Ključ Nedžada Zukanovića.

Sa aspekta medicine kako i na koji način sačuvati zdravlje, zbog čega je važan period izolacije, da li je zadovoljavajuća organizacija nadležnih institucija u ovom trenutku – poslušajte šta kaže dr. Behzad Hadžić.

U drugom dijelu emisije pratite dešavanja koja su obilježila februar u Ključu.

Emisija će biti emitovana 24.03.2020. godine (utorak) u 13:00 sati, reemitovana isti dan u 19:00 sati, i subotu 28.03. 2020. u 12:00 sati

Emisiju možete poslušati na linku: https://youtu.be/qJzu_L92XaY